Планові технічні роботи

Шановні абоненти!

29.10.2020 з 14:00 до 16:00 відбудуться планові технічні роботи по модернізації мережі. Можливі короткочасні перебої в роботі послуги. Приносимо вибачення за доставлені незручності.

З повагою, колектив ТОВ "АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ".

Левковичі та Можари Овруцького району!

Шановні жителі с. Левковичі та с. Можари Овруцького району!

Інтернет-провайдер АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ має можливість підключити кожного бажаючого до оптоволоконної мережі в с. Левковичах та с. Можарах.

читати
Словечне та Верпа Овруцького району!

Шановні жителі с. Верпа та смт. Словечне Овруцького району!

Інтернет-провайдер АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ розширює карту покриття мережі та має можливість підключити кожного бажаючого до оптоволоконної мережі в с. Верпа та смт. Словечне.

читати
Антоновичі, Городець, Сорокопень Овруцького району!

Шановні жителі с. Антоновичі, с. Городець та с. Сорокопень Овруцького району!

Доступ до інтернету дозволяє працювати, вчитися, спілкуватися, переглядати відео, слухати музику і багато чого іншого. Інтернет-провайдер АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ має можливість підключити кожного бажаючого до оптоволоконної мережі.

читати
Розширення мережі в Овруцькому напрямку

Шановні мешканці Овруцького району !

З радістю повідомляємо Вам, що найближчим часом планується будівництво мережі інтернет в Овруцькому районі. Будівництво розпочнеться з 01.06.2020 в таких населених пунктах, як:

читати
СOVID-19 (коронавірус)

До уваги абонентів ISP Energy!

Шановні абоненти! З 17.03.2020 року компанія ISP Energy переходить на закритий режим роботи. Всі регіональні офіси стають обмежені для відвідування, а питання будуть вирішуватись дистанційно. Інформуємо що Ви можете поповнити рахунок онлайн, будь-якою карткою (не виходячи з дому), а якщо виникнуть проблеми з поповненням - ми з радістю надамо консультації в телефонному режимі або надамо "кредит довіри". 

читати
Зміна тарифних планів

Шановні абоненти!

Ми щиро вдячні Вам за довіру та співпрацю, та вимушені сповістити Вас, що у зв'язку зі зростанням витрат на обслуговування мережі та закупівлю мережевого обладнання, а також у зв'язку з індексацією тарифів на надання телекомунікаційних послуг - з 1.02.2020 року,

читати
ISPEnergy + City24

Шановні абоненти!

Сплачуйте за послуги зручно!

Тепер послуги доступу до мережі інтернет можна сплатити за допомогою нового онлайн-сервісу - City24

читати